RecepcjaOnLine

Recepcja na miarę XXI wieku

Sprawdź jak łatwo i intuicyjnie możesz zarządzać recepcją w swoim biznesie dzięki RecepcjaOnLine.com. Daj swoim klientom możliwość zapisu na usługę o każdej porze dnia i nocy bez odbierania telefonu.

RecepcjaOnLine

Kim jesteś?

Prowadzisz salon kosmetyczny, fryzjerski lub warsztat? A może duże SPA lub centrum motoryzacyjne? Mamy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Podążaj za trendami daj swoim klientom swobodę w korzystniu z Twoich usług, a pokochają Cię za to jeszcze mocniej.

Wprowadź swoją Recepcję w XXI wiek

Kliknij i sprawdź jak wygląda Recepcja XXI wieku.
Zobacz jak łatwo i sprawnie możesz zarządzać swoją recepcją za pomocą RecepcjaOnLine.com

Wybierz wersję Recepcji

Beauty
Recepcja przygotowana dla:
  •   Salony kosmetyczne
  •   Salony fryzjerskie
  •   Gabinety masażu
demo
Moto
Recepcja przygotowana dla:
  •   Warsztaty samochodowe
  •   Wulkanizatorzy
  •   Mechanicy
demo

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Chętnie pomożemy Ci w założeniu i skonfigurowaniu Twojej Recepcji.
Zadzwoń do nas tel. 500 195 799

Dlaczego warto wybrać RecepcjaOnline?

RecepcjaOnLine podgląd

RecepcjaOnLine.com to system od 10 lat z powodzeniem działający w branży BEAUTY  i stale rozwijający się. Dzięki naszemu rozwiązaniu odciążysz swój telefon i dasz swoim klientom możliwość zapisywania się nawet kiedy Ty śpisz. Boisz się fikcyjnych zapisów? Nie ma czego każdy użytkownik który chce skorzystać z Twoich usług jest weryfikowany za pośrednictwem Facebook oraz SMS. A w przyszłości planujemy również możliwość pobierania zaliczek lub całkowitej przedpłaty na zapisy. W branży MOTO kalendarz dla warsztatu jest na etapie bardzo zaawansowanych prac rozwojowych zapraszamy do testowania i przekazywania opini byśmy mogli uczynić nasz produkt najlepszym na rynku.